Terazi Erkeği

Terazi Erkeği Özellikleri

Terazi Erkeği, rengi beyaz, toparlak çehreli, orta boylu, güzel yüzlü olurlar.

Gurubu Hava
Uğurlu Günü Çarşamba
Uğurlu Ayı Ekim
Dost burçları Yay
Düşman burçlar Oğlak
Uğurlu Sayısı 8
Uğurlu Taşı Yakut, Zebercet
Uğurlu Renkleri Mavi, Yeşil, Sarı
Uğurlu Çiçekleri Açalya, Lavanta
Uğurlu Kokuları Lavanta, Gül
Uğurlu Müzik Senfoniler
En Belirli Özelliği Nezaket
En Büyük İdeali Fark edilmek
En Büyük Hatası Dikkatsizlik
En Büyük Arzusu Sanatta yükselme

Çok çalışkandırlar. fakat bir işte sebat etmezler.

Kendini her gören sever. Sık sık hastalanırlar.

Hayatı mesut geçer. İşleri doğru olmakla beraber arada sırada yalan söyler.Giyimi güzeldir. Zarif insanlardır. İdealleri uğrunda mücadele ederler.

Sırrını herkese söyler. İyilik yapmayı sever. Yaşı ilerledikçe Kadir, Kıymeti artar. İşleri, gidişatı düzelir. Ömrünün sonuna kadar nimet ve refah içinde yaşar. Ömrünün ortasında eli biraz daralırsa da sonra açılır.

Erkek kardeşleri az olur. Bunlarla iyi geçinemez. Onu kıskanırlar. Onlardan uzak yaşaması hakkında hayırlıdır.

Baba ye anası yanında kardeşlerinin en sevimlisi ye muhteremidir. Babası anasından evvel ölür. Bazen anası pederinden evvel vefat eder. Bunlardan eline geçeceği servet azdır. Ve bu paradan pek fazla istifade edemez.

Evladının ekserisi erkek olur. Evlatlarından birinin hastalığı onun büyük teessüre düşmesine sebep olur.

Çocuklarından talihi pek yoktur.

Hastalığı göbekten, kusmadan, kalpten ye balgamdan olur. Kış mevsiminde basur hastalığına yakalanır. Kimyonlu yemekler ye baharatlı macunlar yemesi iyi gelir. Müshil kullanmalıdır. Nohut, mercimek, süt, yoğurt gibi şeyler pek yaramaz.

Evlenmek cihetine gelince: Eşlerini (Kamer-yengeç) burcunda olan kimselerden seçmesi iyidir. En iyi eşi kırmızıya mail beyaz yüzlü olan kadındır. 1 nci eşiyle anlaşamaz ayrılırlar. 2 nciside ölebilir.

Kadınlara çok dikkat etmeli çünkü, başına gelen felaket onlardandır. Malı kadın yüzünden telef olur. Bir- kadın yüzünden mahkemelik olur. Çok sıkıntı çeker. Sonunda kurtulur.

Ölüm Korkusu: Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, ısırılmak tehlikesi vardır. Çarşamba veya Perşem­be günü başlayan bir hastalık geçirecektir. Bu hastalık ağır ve tehlikelidir. 7-14-40-72 yaşlarında ölüm tehlikelerini atlatırsa çok uzun yaşar.

Deniz yolculuğu kara yolculuğundan hayırlıdır. Yurt dışına gider, bundan pek istifade ederek tekrar vatanına avdet eder.

Millet ve hükümet tarafından itibari çok iyidir. Bir seçime girdiği takdirde büyük makamlara seçileceği ümit edilmektedir.

Çok rüya görür. İşinde acelecidir. Umumiyetle sakin hayatı severler

Hiddeti geçicidir. Her tabakadaki insana hitap etmesini onların gönüllerini almasını bilir.

Düşmanları kendisine yakın oturan kimselerdir. Akrabalarından çekinsin. Esmer benizli, yüzünde bir ben olan bir adam düşmanları arasındadır. Cuma sabahı bir işe teşebbüs ederse muvaffak olur.

Daha Detayli Yildizname Yorumu için Form doldur…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim