Site Kullanma Koşulları

Kullanma koşullarının kabulü:

Bu web sitesine girerek ve kullanarak asagidaki Kullanma Kosullarina ve gerekliliklerine uymayi taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü kosulun tarafinizdan kabul edildigi varsayilacaktir. Tüm kullanma kosullarina uymayi reddediyorsaniz bu web sitesini kullanmamalisiniz.

Bu web sitesinin içeriginin belirli bölümlerine (asagida tarif edildigi üzere) veya bu web sitesinde gerçeklestirilen belirli islemlere getirilen ek kosullari reddediyorsaniz, web sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip islemlerin gerçeklestirilebilecegi bölümlerini veya bu tip içerigi ve bu islemleri kullanmamalisiniz.

Kullanma kosullariYıldızname.com tarafindan herhangi bir zamanda degistirilebilirler. Kullanma kosullarindaki degisiklikler bu web sitesine konulmalarindan itibaren geçerlidirler. Lütfen bu web sitesini yöneten tüm kullanim kosullarindan haberdar olmak için düzenli olarak kullanim kosullarini kontrol ediniz.

Bu web sitesindeki bilgilerin dogrulugunu saglamak için çaba harcanmis olsa daYıldızname.com bu konuda bir sorumluluk almayi açik bir sekilde reddeder. Içerigin tamami , “MEVCUT OLDUGU SEKILDE” VE “ERISILEBILDIGI GIBI” sunulmaktadir.Yıldızname.com web sitesinin güvenligini garanti etmez , bu konuda herhangi bir taahhüt altina girmez. Gönderilen her hangi bir bilginin üçüncü sahislar tarafindan elde edilebilecegini kabul ediyorsunuz..Yıldızname.com BU WEB SITESININ VEYA BU WEB SITESINI DESTEKLEYEN SUNUCU BILGISAYARLARIN VEYAYıldızname.com TARAFINDAN GÖNDERILEN ELEKTRONIK ILETISIM BIRIMLERININ VIRÜS VEYA DIGER ZARARLI OLABILECEK BILESEN IÇERMEDIKLERINI GARANTI ETMEZ.

Yıldızname.com’un kullanimi sirasinda herhangi bir performans arizasi, hata, eksiklik, kesinti kusur, isletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arizasi sonucu ortaya çikan dogrudan ya da dolayli ortaya çikan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sinirli olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan,Yıldızname.com ve/veya çalisanlari, bu tür bir zarar ve ziyan olasiligindan haberdar edilmis olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Yıldızname.com, sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfalari, bilgileri, görsel unsurlari önceden bildirimde bulunmadan degistirme hakkini sakli tutar.

Yıldızname.com’ da yayinlanan yazi, makale, resim ve her türlü bilgi içeren dokümanlar hiç bir sekilde izinsiz kullanilamaz.

Yıldızname.com üye sayfalarinda, yayinlanan her türlü yazi, görüs, düsünce ve içerikten yazanin kendisi sorumludur.Yıldızname.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapilamaz.

Ziyaretçi veya üye,Yıldızname.com’un sunmus oldugu hizmetleri, özlük haklarina saldirida bulunacak, kisilere, kurumlara veyaYıldızname.com’ a hakaret içerecek sekilde kullanilamaz.

Yıldızname.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüstürülebilir, ilave servisler açabilir, servislerini kismen veya tamamen degistirebilir, süreli veya süresiz sona erdirebilir, ya da ücretli hale getirebilir.

Bu web sitesinde yıldızname.com’un kontrolünde olmayan web sitelerine linkler bulunmaktadır. yıldızname.com herhangi bir sekilde bu diger web sitelerinin içeriginden sorumlu tutulamaz. Diger bir web sitesine bir linkin bulunmasi söz konusu sitenin içeriginin tasdik edildigi anlamina gelmez.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim