Koç Bayanı

Koç Bayanı Özellikleri

Koç Bayanı, bu yıldızda doğan kadınlar, kırmızıya meyyal beyaz, benizli, güzel burunlu, sarı saçlı, dişleri seyrek, sağ elinde bir nişan mevcut, sevimli güzel yüzlüdür.

Gurubu Ateş
Uğurlu Günü Salı
Uğurlu Ayı Nisan
Dost burçlar İkizler
Düşman burçlar Yengeç
Uğurlu Sayısı 5
Uğurlu Taşı Pırlanta
Uğurlu Renkleri Sarı, Kırmızı
Uğurlu Çiçekleri Manolya, Lavanta, Itır
Uğurlu Kokuları Gül, Menekşe,  Yasemin
Uğurlu Müzik Tempolu parçalar, marşlar
En Belirli Özelliği Cesaret
En Büyük İdeali Zafer
En Büyük Hatası Acelecilik
En Büyük Arzusu Liderlik

Pek yalandan hoşlanmazlar. Orta boylu, başı büyükçe, kolları ve bacakları kuvvetli olur. Yüzünde çil veya çiçek yarası izi olur. Göğsünde bir ben bulunur.

Erkeklerle yakınlık etmeye heveslidir. Tabiatı hileye ve oyuna meyyaldir.

Kardeşleri arasında güzeldir. Kardeşlerinden miras yer.

Çocukluğunda babaları ölür.

Evlatlarından bir fayda görmez.

Hastalığı ins ve cin nazardan olur. Bahar ye yazın limonata gibi şeyler içmelidir. Karın ye midesinde sancı olursa müshil almalıdır.

Ölüm sebebi kalp ve karın ağ­rısıdır. Ona hastalık senenin bu burcu olduğu ay gelirse kurtulmaz.

Bilhassa ölüm tehlikesi 2 – I – 20 – 25 – 44 yaşlarında görünmektedir. Bu tehlikeleri atlatırsa 80 yaşına kadar yaşayabilir.

Zevci hanesi: Küçük yaşta iken kısmeti çıkar: Fakat evlenemez. Sonra başka bir taliple evlenir. İlk kocasından boşanma veya ölüm sebebiyle ayrılma görülmektedir. Başından üç nikah geçebilir. En hayırlı işi sarı veya beyaz yuğlu olan kimsedir.

Kız kardeşleriyle geçinemez, erkek kardeşleriyle geçinebilir.Çok rüya görür, istediğine nail olur. İyilik ettiğinden zarar görür. Tenhaca yaşaması daha hayırlıdır.

Yaşı ilerledikçe hali düzgünleşir. Ekseri evladı erkek olur. Eğer ilk evladı kız olursa evlatlarından talihi az olur.

Yolculuk yapmak istediğinde kara yolunu tercih etmeli. Yola perşembe günü çıkmalı. Deniz yolculuğu pek yaramaz. Deniz yolculuğunda bir tehlikeye maruz kalabilir. En iyi yolculuğu Batı ve Güney tarafında olandır.

İyi nüfuzlu bir adamla dostluk peyda eder, onun sebebiyle herkese kendini sevdirir. Yaşı ilerledikçe rızkı bollaşır. Feraha erer. Çok azim sahibidir. Başladığı işi bitirmeden geri dönmez.

Çok düşmanı vardır. Hem malını yerler hem de onu çekiştirirler. Bahar mevsiminde kan aldırmak iyi gelir. Düşmanları sihir yapmağa kalkarlar.

İyi günü: Salı.Yaramayan günü:Çarşamba ve Cuma günleri Çarşamba ve pazartesi geceleri.

En iyi elbisesi sarı renkte, kırmızı olan renklerdir.Parmağında kırmızı yakut taşımalıdır. Kokusu Gül Menekşe ve Yasemindir.

Bir şahıstan bir şey istendiği vakit Salı günü istemeli.

Parmağına gümüş veya demir Maden yüzük takmalı.

Daha Detayli Yildizname Yorumu için Form doldur…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim