Gizlilik Koşulları

Yıldızname.com ziyaretçilerinin kisisel gizliligini koruyan ve buna saygili olmayi ilke edinmis bir sitedir.

Ziyaretçilerimiz bize gerçek kimliklerini belirtmeksizin veya belirlenebilir bir bilgi birakmadan sitemizin tüm hizmetlerinden yararlanabilmektedir.
yıldızname.com’a verdiginiz yada vereceginiz bilgiler hiçbir zaman üçüncü sahislara verilmemektedir.

Sitemizdeki sistemlere e-posta adresinizi ve bazi kisisel bilgilerinizi belirterek kaydoldugunuz taktirde, bu bilgiler bir veri tabanina kaydedilmektedir.
Bu veri tabaninda kayitli olan kisisel bilgileriniz ve e-posta adresiniz kesinlikle baska kuruluslara dagitilmaz ve e-posta yolu ile pazarlama için kullanilmaz.

Sistemlerimize üye oldugunuz taktirde sizin onayladiginiz bilgilerin disindaki bilgiler kesinlikle diger üyelere açilmamaktadir. Ancak yıldızname.com bu bilgileri ziyaretçilerine daha iyi ve etkin hizmet vermek amaciyla kendi bünyesinde kullanabilir.
Üyelerimiz diledigi zaman sistemden kayitlarini kendileri silebilir. Herhangi bir sekilde kaydi silinen üyenin veri tabanlarimizda saklanan tüm bilgileri de silinir.
Yıldızname.com’un hizmetlerinden yararlanan kullanicilar Kullanma Kosulları‘nı ve Gizlilik Şartları‘nı okumuş ve pesinen kabul etmis sayilirlar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim