Boğa Erkeği

Boğa Erkeği Özellikleri

Boğa Erkeği; büyük başlı, beyazımsı, dolgun cehreli, geniş alını, siyah gözleri çatık kaşlı, geniş omuzlu, ince belli uzun kollu, ayakları küçük, orta boyludur.

Gurubu Toprak
Uğurlu Günü Cuma
Uğurlu Ayı Ekim
Dost burçları Yengeç
Düşman burçlar Aslan
Uğurlu Sayısı 2
Uğurlu Taşı Zümrüt, Firuze
Uğurlu Renkleri Mavi
Uğurlu Çiçekleri Gül, Karanfil, Şebboy
Uğurlu Kokuları Lavanta
Uğurlu Müzik Senfoniler
En Belirli Özelliği Dayanıklılık
En Büyük İdeali Ün
En Büyük Hatası İnat
En Büyük Arzusu Büyük servet

Ayağında köpek ısırmasından bir yara izi veya yanık izi, gözünde de bir nişan vardır. inatçılığı fazladır. İşlerini takipte sebatlıdırlar.

Yemeyi içmeyi çok severler. Zevke düşkündürler. Fakat vakar ye şerefini asla bozmazlar. Herkese derece­sine göre muamele ederler.

Dost cihetinden kısmeti yoktur. İyilik yaptığı kirinseler ona fenalık yapmak isterler Temiz kalpli, saf insanlardan olduğu için Allah onları korur.

Her hangi bir yerde konuşmakta çekingen olurlar. Ekseriyetle sorulanlara cevap verirler. Bununla beraber konuşmaları muntazam olur, konuşmaları ile dostlarını neşelendirir çok cömertçe hareket ederler.

Güzel yüzle olup vücudu mütenasiptir. Görenler ayrılmak istemez, sırrını bazen acar, bazen saklar.

Hayati hanesi: Çocukluk devresi iyi geçer, orta yaşlarında zahmet çeker, sonra işi tekrar düzelir. Rahata erer. Borcu çok olur. Ummadığı yerlerden eline para geçer. Kolaylıkla kazanır. Mal mülk sahibi olma şansına sahiptirler.

Kardeşlerinden bezen fayda bezen de zarar görebilir.

Bazen onlar iyi muamele yaparlar. Bazen da kendisini incitirler. Baba ve anasından birini çocukken kaybeder.

Erkek ve kız evladı olur. Hepsi yaşar. Evlatların dan biri onu çok sevindirecektir.

Zevcesi hanesi: Kadınlara düşkündür.Bir kadın yüzünden büyük bir sıkıntıya uğrar. Başından üç nikah geçebilir. İlk aldığı kadını boşar. Son aldığı kadın beyaz benizli olup Göğsünde bir ben bulunan kimsedir. Yalnız kadına her sırrını açmamalı. Kadından kendisine tehlike gelebilir.

Yolculuk hanesi: Az yolculuk görünüyor. En iyi yolculuğu Cumartesi günü sabahleyin Güney veya batı cihetine olanıdır. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan iyidir.

Çok rüya görür. İmanı kuvvetlidir. Akraba ve komşularından bazısı ona düşman olurlar. Sari benizli bir kadından kendisini sakınmalıdır. 0 kadın ona sihir yapmaya kalkacaktır.

Kendisine en uygun eşi Toprak tabiatlı kimselerden seçmelidir.

Ümidi Haktan olur. Çokça dua etmeli.

Madenlerden;. Gümüş, Taşlardan Zümrüt, Firuze, renklerden mavi, kokulardan: Lavanta çiçeği, sayılardan 2 uğur getirir.

Hastalığı ve korkusu hanesi: Ufak yaşta sık sık hastalığa tutulur. Bir defasında ölüm derecesine gelir Sonra iyileşir. Ekseriya; Baş, omuz, bel ağrısına kalp çarpıntısına uğrar.

Cumartesi günleri hastalanması ona iyi gelmez.

2, 30, 35, yaşlarında ölüm tehlikesi görülmektedir. Bu tehlikeleri atlatırsa 88 yıl – 7 ay – 18 gün ömrü olacağı yazılmıştır. Doğrusunu Allah bilir.

 

Daha Detayli Yildizname Yorumu için Form doldur…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim