Balık Bayanı

Balık Bayanı Özellikleri

Balık Bayanı; uzun boylu ve orta boylu, esmer veya buğday benizli, gözünde bir nişan olup kaşları düzgündür. Başında bir ben mevcuttur. Elinin emeği ile geçinir.

Gurubu Su
Uğurlu Günü Perşembe
Uğurlu Ayı Mart
Dost burçları Boğa
Düşman burçlar İkizler
Uğurlu Sayısı 4
Uğurlu Taşı Zümrüt, Yakut
Uğurlu Renkleri Açık Yeşil ve Mavi
Uğurlu Çiçekleri Beyaz gül, zambak
Uğurlu Kokuları Zambak, Limon
Uğurlu Müzik Yatıştırıcı hafif müzik
En Belirli Özelliği Merhamet
En Büyük İdeali Rahat etmek
En Büyük Hatası Boşboğazlık
En Büyük Arzusu Dünyayı dolaşmak

Otuz yaşından sonra kısmeti açılır, feraha erer.

Kardeşleriyle muhabbetli olur. Onlardan, fayda görür.

Erkek evladı kendisine itaatkâr olur, ve ondan hayır görür.

Hastalığı umumiyetle safradan ve sinirdendir. Bahar aylarında soğuktan kendisini muhafaza etmelidir.

Sıkıntıdan vesveseden kaçınmalı.Babasından çok fayda görür.

Kocası üzerine iki kadın alır. Kendisi de iki kocaya varır. Birçok gayri meşru temaslarda bulunur. 2 ci kocasıyla ömrünün sonuna kadar iyi geçinir.

Aşk hayatında Haziran, Ocak ayı şanslıdır.

Kazandığı malı kaybedip bir müddet sıkıntı ve zaruret içinde yaşar. Sonra işi düzelir.

Erkeklere çok dikkat etmelidir. Çünkü aralarında kendini sevenler ve kıskananlar vardır.

Ölüm tehlikesi: 5, 6, 12, 20, 24, 37, 40 yaşlarındadır. Bunları atlatırsa 80 yıl yaşar.

En iyi yolculuğu Salı günü Kıble veya doğu tarafına yapacağı kara yolculuğudur. Seyahatini kışın yaparsa iyidir. Yazın sıcaktan bunalır. Onun için yazın seyahatten vaz geçmelidir. Büyükler onu severler ve hürmet ederler. Nereye gitse orada sevgi ile karşılanır. Zaten sempatiktir, kendini sevdirir. Çok ahbabı vardır. Bir şahıs ona yardım edecek ve islerini bu sebeple düzeltecektir.

Düşmanlarının ekserisi yakın akrabası ve erkeklerdir. Onlara çok dikkat etmelidir. Esmer yüzlü yüzünde bir iz bulunan orta boylu Kadından çekinmelidir. Bu kadın onu kocasından ayırmaya, yuvasını yıkmaya kalkışır.

Sihir, büyü gibi şeyleri tevessül eder.Dost edinmek istiyorsa Su tabiatlı olanların tercih etmeli, Toprak tabiatlı şahıslardan çekinmelidir.

Yeşil, mavi, açık renkli elbise giymesi onu açar güzel, şirin gösterir. Parmağında yeşil zümrüt taşlı yüzük taşımalıdır.

Hayırlı günü perşembe, ayı zilhicce’dir. Mühim işlerine bu zamanda teşebbüs ederse fayda verir.Yaramayan günü Cumartesi, Pazartesi günleri ve Çarşamba gecesi yaramaz. Aylardan da Cemaziyülahir ve Nisan iyi gelmez. Bu yaramayan günlerde hastalanmamağa dikkat etmelidir. Sık sık hamama gitmesi ve yılda bir kere kan aldırması yarar.

Martın ortalarında kendisine talip çıkarsa ona birden kapılmamalı, dikkat etmeli ve öyle cevap vermelidir. Yattığı zaman başını Kıble tarafına koyarsa rahat ve sakin, endişesiz bir uyku uyur.

 

Daha Detayli Yildizname Yorumu için Form doldur…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim