Telif Hakları

Galaksi Danısmanlık Şti. tarafindan hazırlanan yıldızname.com sitesini kullanmakla asağıda yazılı maddelerde yer alan bütün sartları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

1. Site içeriginin tümü; her türlü metin, resim, fotograf, grafik, logo, sekil, çizim, klip, canlandirma, video ve müzik kayitlari, yazilimlar, program kodlari; görsel tasarim, teknik tasarim, endüstriyel tasarim ve içerik tasarimi; bilgi mimarisi, derleme, düzenleme ve kurgusu dahil; ve fakat bunlarla sinirli olmamak üzere her türlü haklar münhasiran yıldızname.com’a ve Sitenin içerik saglayicilarina aittir.

2. Siteye kayitli üyelerin ve tüm ziyaretçilerin, sitenin enteraktif servislerini kullanarak postaladiklari soru, anket cevabi, öneri vs. her türlü mesajin dijital ortamlar dahil, her türlü çogaltimi, basili materyallere dönüstürülmesiyle ilgili haklar ticari olanlar da dahil olmak üzere münhasiran yıldızname.com’a aittir.

3. Site ile ilgili her türlü hak ilgili T.C. mevzuati, uluslararasi telif hakki ve marka yasalari ve uluslararasi sözlesmeler ile koruma altindadir.

4. Sitede yer alan unsurlardan herhangi birinin yıldızname.com’un yazili izni olmaksizin kismen veya tamamen, dogrudan veya dolayli olarak aynen ya da baska bir sekilde kullanimi, iktibasi, kopya edilmesi, çogaltilmasi, degisiklik yapilmasi, depolanmasi, baska bir ortama aktarilmasi, yüklenmesi, postalanmasi, dagitimi, nakli, tekrar yayinlanmasi, teshiri, uyarlanmasi, islenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulmasi, satilmasi veya yukarida sayilan fiillerin tesvik edilmesi, yapilmasinin kolaylastirilmasi yasaktir.

5. Yukarida aktarilan tüm haklar sakli kalmak kosuluyla, kullanicilar kisisel ve ticari olmayan kullanim amaçlari için içerigi kullanabilirler ve bilgisayarlarina indirebilirler.

6. Site’nin kayitli üyesi olmak ya da Site üzerinden herhangi bir ücretli hizmeti almak, Kullanicinin yukaridaki haklardan herhangi birini kullanmasina izin vermez.

7. Site adi ve logosu ile yıldızname.com adı ve logosu, yıldızname.com iştirakleri  ile marka sahibi üçüncü kisi sirketlere ait tüm grafik, logo ile mal ve hizmet tescilli markalar olup, baskalari tarafindan hiç bir surette kullanilamaz. Kullanicilarin zihinlerinde karisikliga yol açacak, iktibas olusturacak, itibar zedeleyecek sekilde bu markalarin benzerleri olusturulamaz.

8. yıldızname.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin degisiklik yapabilir. Bu maddelerden herhangi birinin geçersiz addolunmasi diger maddelerin geçerliligini etkilemez.

yıldızname.com’un bu sartlardan bir ya da birkaçinin ihlali durumunda herhangi bir uyari ya da bilgi vermeden kullaniminizi kisitlama ya da son verme hakki saklidir.

Lütfen kurallarin tümü için ayrica, Site’de yer alan Kullanım Koşulları Anlaşması, ve Gizlilik Koşulları Anlaşması‘nda yer alan açiklamalari okuyunuz.

Gerek burada yer alan kurallar, gerekse yukarida belirtilen diger anlasmalardaki hususlar, ya da baska herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, elestiri ve önerilerinizi asagidaki adreslerimize iletebilirsiniz:

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim