Nazar değmesi nasıl belli olur? Birçok belirtisi vardır. Bu belirtiler bazı kişilerde kendisini çok gösterir. Kimi kişilerde de çok hafif seyreder. Nazar değmesi nasıl belli olur? Öncelikle sürekli bir uyku hali olur, uykuda sürekli korkunç kabuslar görülür, uykuda hayvanların kovaladığını söyler ve yalnız kalmaktan çok korkarlar. Yalnız kalmak da bu kişileri çok fazla korkutur. Sürekli takip edildiklerini söylerler. Takıntılar oluşarak, hep aynı şeyleri yaparlar. Aynı şarkı sözlerini tekrar eder, el ev ayak hareketlerini tekrarlarlar. Keskin aletlerden ve eşyalardan korkar ve ellerine bile alamazlar. Nazar değmesi nasıl belli olur? Baş ağrısı oluşur ve baş dönmesi olur. Bu etkiler insanı çok rahatsız edebilir.

One Reply to “Nazar değmesi nasıl belli olur?”

  1. şenay says: 05/04/2017 at 23:53

    Eşimi başka kadınlarla mesajlaşırken yakalıyordum devamlı. Başta arkadaşız falan dese de telefonunu karıştırınca hepsiyle müstehcen şeyler konuştuğunu gördüm. Hiç böyle alışkanlıkları yoktu. Medyum zeynel hocay’a gittim birisinin büyü yaptığını söyledi dediği gibi evi arayınca bir sürü düğüm buldum. zeynel hoca büyüyü bozunca eşim o davranışları bıraktı.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim