Astrolojik olarak 2017 senesinin ikinci güneş tutulması balık burcunda olacak. Bu tutulmada ateş ve su elementlerinin zıtlığı dikkat çekicidir. Duygusal hayatımızdaki etkisi çok yoğun bir şekilde olacaktır. Özellikle hoşgörümüzü yüksek tutmalı ve kırgınlıklara neden olmamalıyız. Hislerimiz, hayal dünyamız ve rüyalarımızın seviyeleri yükselecek. Bu, enerjimize ve bilincimize katkı sağlayacağı gibi aşırı kopmalar yaşanabilir. Sağlık açısından dikkatli olmamız gerek ve özellikle stres kontrolünü sağlamak gerekecek. Sosyal medya ve iletişim kanalları açısından hareketli günler beklemekte. Burçlara göre 2017 yorumunda, yılın ilk ay tutulması aslan burcunda gerçekleşecektir. Yansıtacağı enerji ile olumlara etkilere neden olacak.

Kehanet olarak da yorumlayabileceğimiz 2017 burç yorumlarına göre, değişimler ve hareketler, yenilikler, duygusal ve iş hayatımızda, sosyal faaliyetlerde ve kişisel gelişmelerde olumlu gelişmeler yaşanabilecektir. Geleceğe yönelik planlamalarda ve yön değişimlerinde güzel fırsatlar karşımıza çıkacaktır. 26 şubatta gerçekleşecek olan güneş tutulması ise bu olumlu etkileri arttırmaya yardımcı olacaktır. Tutulma, zaman zaman iş hayatımızda bıktırıcı etkiye neden olabilir. Sabırlı ve disiplinli olmakta yarar var. Değişimler insanları, başlarda zora sokabilir. Ülkemiz açısından bakacak olursak, aynı şeyleri söyleyemeyiz. Koşulların kısıtlanması ile hukuk ve adalet sürecinde baskılayıcı bir etki yaratabilir. Bu etkilerin sonucunda, güvenlik güçlerinde yoğunluk ve dikkat unsuru söz konusu olabilecektir. Sonuç alınabilen sorunlar olduğu kadar tekrar eden ya da yeni başlayacak olan problemler gündemde yerini bulacaktır. 15 gün sonunda yaşanacak olan güneş tutulması bu etkiyi arttıracak rol oynayarak toplumsal algıları başka yönlere kaydıracaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× WhatsApp İletişim